Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

111 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
111 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Erythritol stolní sladidlo Natural. Balení 500 g.
Kategorie: Cukry, škroby, pomocné látky
EAN: 8595617904787
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
ecc740c8a4f662153c08584f14f1b0f8
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5585100
cz pim 205212001001 00
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594000770480
00 JEDL (5)
💰 AKCE
82 Kč
Měrná cena: 8,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781
302e2555e0ff33297acaffe4e6bf28f7
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595500
Isomalt pro cukrářské dekorace, 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902024
Cukr vanilínový 5 x 20 g
19 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072622738