Poleva vanilková 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

37 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
37 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
35 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Poleva vanilková 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Poleva vanilková 100g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Poleva vanilková 100g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Hotová vanilková poleva na zdobení sladkých moučníků. Balení 100 g.
Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 4002809024238
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
Karobový prášek 250g
152 Kč
Měrná cena: 60,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199758558
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
💰 AKCE
137 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 54,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
LUBECA761-250
53b3135a2c9f104ac6f0ddefe8ca735f
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515569
4e0be890d9147bc0cff1d60066e4d121
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870867
d4148d2b6c5d436d02528f847efb19ed
201 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515576
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
f6fe22b968be4191170327276335431e
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
Bílá čokoláda s karamelem 29% 250g
235 Kč
Měrná cena: 94 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007771
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
416 Kč
Měrná cena: 83,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002864
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690035
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803