Glukózový sirup 375g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

204 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
204 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
194 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Glukózový sirup 375g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Glukózový sirup 375g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Glukózový sirup 375g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Glukózový sirup FunCakes 375 g zabraňuje krystalizaci cukru a dodává pružnost fondánu, gumpastě či čokoládě, ideální pro cukrářské a pekařské recepty.
Kategorie: Cukry, škroby, pomocné látky
EAN: 8720512691009
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Isomalt pro cukrářské dekorace, 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902024
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 8,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
50d55aca166e77b2578f219a1f0864a0
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3760377653670
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588000027620
Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8593837233472
00 JEDL (5)
💰 AKCE
82 Kč
Měrná cena: 8,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588000053520
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
8588000027736
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516