Glukózový sirup Fractal 1 kg ▹

318 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
318 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
302 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Glukózový sirup Fractal 1 kg ▹

Detailní popis produktu

Použití glukózy:

Jelikož má silnou antikrystalizační schopnost (zabraňuje cukru rekrystalizaci po jeho rozpuštění) nachází glukóza v cukrářství široké uplatnění.

 

- krémy - získají lepší konzistenci, jsou vláčnější a pomaleji vysychají

- mléčné a čokoládové potahovací a modelovací hmoty - zabraňuje jejich vysychání a zajišťuje elasticitu

- zmrzliny - zvyšuje nášleh a zlepšuje texturu

- karamel - zabraňuje rekrystalizaci cukrů

- bonbony a karamely - udržuje hladkou texturu

- pečivo, želé bonbony, fondány a čokoládové náplně - zadržuje vlhkost a v závislosti na jejím množství reguluje např. u bonbonů jejich konzistenci od měkké a žvýkavé až po tvrdou a křehkou

- trvanlivost - zadržováním vlhkosti ji zvyšuje

 

Výroba slaného karamelu:

  • 220 g smetany na šlehání 35%
  • 90 g glukózového sirupu
  • 120 g krupicového cukru
  • 8 g soli
  • 100 g másla

 

Smetanu přivedeme k varu. Cukr, glukózu a sůl utavíme na karamel. Pak přidáme máslo a mícháme do rozpuštění. Přilijeme smetanu a krátce provaříme. Necháme vychladit v lednici kontaktně přikryté potravinářskou fólií.

 

Skladujte v suchu a při teplotě do 25°.

Složení, co obsahuje produkt - Glukózový sirup Fractal 1 kg pro cukrářské účely:

100% glukózový sirup

Kategorie: Jedlé lepidla - piping gel
EAN: 5999092901775
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlé lepidlo s aplikátorem 22g
83 Kč
Měrná cena: 377,27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092902413
Jedlé potravinářské lepidlo 26g
70 Kč
Měrná cena: 269,23 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211690849
Jedlé lepidlo pro cukráře 50g
168 Kč
Měrná cena: 336 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901706
Piping gel 200g
120 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692614
71ec012573daf9ef01b46f5ee3edef31
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902768812671
HZBH000101 0
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-LESJEL
Glukózový sirup 250g
191 Kč
Měrná cena: 76,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999092902307
Jedlé potravinářské lepidlo 22g
69 Kč
Měrná cena: 313,64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690576
Jedlé potravinářské lepidlo 50 g /F54755
95 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690583