Jedlé potravinářské lepidlo 26g

70 Kč Měrná cena: 269,23 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
70 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
67 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jedlé potravinářské lepidlo 26g

Detailní popis produktu

Dokonale pevné jedlé dekorace bez rizika poškození

Jedlé potravinářské lepidlo: Nezbytný pomocník pro každého, kdo miluje kreativní pečení a vytváří detailně zdobené dorty. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší spolehlivé řešení, které snadno a pevně spojí jednotlivé části figurek i květin bez narušení jejich povrchu.

Proč si produkt zamilujete

Pevné spojení jedlých ozdob: Spolehlivě udrží pohromadě prvky, ze kterých se skládá cukrářská potahovací hmota, marcipán i drobné modelované květy.

Snadná a přesná aplikace: Na místo spoje naneste tenkou vrstvu, k čemuž vám poslouží jemný cukrářský štětec, části krátce přidržte a spoj získá potřebnou pevnost.

Všestranný pomocník pro sladké tvoření: Ať už chystáte velkolepý narozeninový dort, svatební dezert nebo cupcakes, pořiďte si vše na dort na jednom místě, kde tyto specializované cukrářské potřeby zajistí perfektní výsledek.

Parametry a složení

Značka: Food Colours | EAN: 5902211690849 | Hmotnost: 26 g

Složení: voda, E466, konzervant E202, regulátor kyselosti E330

Kategorie: Jedlé lepidla - piping gel
EAN: 5902211690849
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Glukózový sirup 250g
191 Kč
Měrná cena: 76,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999092902307
d37258e61ed59c15b4de66892abfa1ce
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901775
Jedlé potravinářské lepidlo 22g
69 Kč
Měrná cena: 313,64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690576
Jedlé lepidlo s aplikátorem 22g
83 Kč
Měrná cena: 377,27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092902413
71ec012573daf9ef01b46f5ee3edef31
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902768812671
Jedlé lepidlo pro cukráře 50g
168 Kč
Měrná cena: 336 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901706
Piping gel 200g
120 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692614
Jedlé potravinářské lepidlo 50 g /F54755
95 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690583
HZBH000101 0
129 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-LESJEL