Želírující sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml/sprej

139 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
139 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
132 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Želírující sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml/sprej

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Známý také jako „želatina ve spreji“ používaný zejména na jedlý papír (zvýrazňuje barvy – efekt vyvolávaných fotografií) a ovoce, které chrání před oxidací (hnědnutím) a osycháním, tím udržuje Vaše výrobky (ovocné košíčky - tartelette, ovocné saláty, jogurty s ovocem…) déle svěží a čerstvé. Vytváří rovnoměrnější a tenčí vrstvu želatiny (ušetří až 45%). Lesklá vrstva není stejně pevná, jako aplikace klasické práškové želatiny. Dezerty jsou, tak lehčí a elegantnější – efekt, který používají profesionální cukráři s želatinou za studena známou jako Prontogel.
Lze obarvit barvami rozpustnými ve vodě. Barva produktu se může mírně lišit v důsledku vlastnosti použitých surovin.
Použití: Nastříkejte souvislou vrstvu výrobku ze vzdálenosti 20-25 cm.
Složení: voda, glukózový sirup, sacharóza, regulátor kyselosti: E330, želírující látka: E406, konzervant: E202
Alergeny: Může obsahovat stopy mléka (včetně laktózy), sóji a její deriváty a siřičitanů.

Info o produktu

Měrná jednotka:
ks - 200 ml/sprej
Balení:
12 ks/kart
Skladování:
v suchu, chladu, chraňte před teplotami nad 50°C
Dávkování:
Dle potřeby
Země původu:
Itálie
Kód:
LESJEL
Kategorie: Jedlé lepidla - piping gel
EAN: 8595628827570
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

d37258e61ed59c15b4de66892abfa1ce
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901775
Glukózový sirup 250g
191 Kč
Měrná cena: 76,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902307
Jedlé lepidlo pro cukráře 50g
168 Kč
Měrná cena: 336 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092901706
Piping gel 200g
120 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692614
Jedlé potravinářské lepidlo 50 g /F54755
95 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690583
Jedlé lepidlo s aplikátorem 22g
83 Kč
Měrná cena: 377,27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902413
Jedlé potravinářské lepidlo 22g
69 Kč
Měrná cena: 313,64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512690576
Jedlé potravinářské lepidlo 26g
70 Kč
Měrná cena: 269,23 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211690849