GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg

153 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
153 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
145 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg

Detailní popis produktu

GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Pšeničná mouka polohrubá

Složení produktu GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg:


#ShowMore#

potravinářská pšenice

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - GOODMILLS PROFESSIONAL Mouka polohrubá pšeničná T400 5 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1457kJ, Bílkoviny 11g, Tuky 1,4g, Mastné kyseliny nasycené 0,2g, Sacharidy 70g, Cukry 2g, Sůl 0,01g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 5000ml, Hmotnost obsahu: 5000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Výrobky se skladují u dodavatele i zákazníka: v suchých a čistých prostorech, dobře větratelných, při relativní vlhkosti do 75%, ve vzdálenosti nejméně 5cm od stěn, odděleně od látek aromatických.
VÝROBCE
GoodMills Česko s.r.o., Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9
Kategorie: Klasická i zdravá mouka - vše na jednom místě
EAN: 8594060913209
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 0
Kód výrobce: 113.12
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Krémový ČOKO topping 200g - smetanový
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072616843
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
436 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
2bb747e73d3e3dc5f0519f92134e668c
💰 AKCE
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124137
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006447
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
361 Kč
Měrná cena: 90,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5410522556605
7ffd60ac340618faddf774d96bbbbc41
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229002679
305875454f533f78932b10de1e376d04
424 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005005
Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560442
95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
742 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420