LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg

457 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
457 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
434 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg

Detailní popis produktu

LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

PREMIUM MUSHROOM SEASONING POWDER

Složení produktu LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg:


Sůl, Maltodextrin, Cukr, Extrakt z kvasnic, Prášek z Shiitake 2%, Ochucovadla (Disodná sůl inosinátu, Disodná sůl guanylátu), Aroma, Prášek z bílého žampionu 1%.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - LEE KUM KEE Houbové koření 1 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 960kJ, Bílkoviny 1,3g, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 52g, Cukry 19g, Vláknina 0g, Škrob 0g, Sůl 38,2g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Obsah pevného podílu: 1000g, Hmotnost obsahu: 1000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Steven Invest, s.r.o., Podnikatelská 573 Běchovice 19011 Praha
NÁVOD K POUŽITÍ
Dochucovadlo místo solí- 1-2 lžičky do polévek, omáček,stir-fry
Kategorie: Potraviny online – koloniál až domů
EAN: 78895158410
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 9
Kód výrobce: 338.24
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
Měrná cena: 146 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072627191
Těstoviny Fusilli, La Molisana 500 g/sáček
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-PAS28-05
cz pim 436054001001 00
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363107628
cz pim 496655001001 00
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895147087
cz pim 353390001001 00
453 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594045871470
Cukrářské potřeby (61)
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052737561
cz pim 260732001001 00
1 058 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052732146
cz pim 351807003001 00
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072614955
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560070556465
Cukrářské sušené bílky 125g
270 Kč
Měrná cena: 216 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512696431