Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g

196 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
196 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
186 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g

Detailní popis produktu

METRO Chef Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . METRO Chef Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

houževnatec jedlý/ shii -ta-ke

Složení produktu METRO Chef Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g:


#ShowMore#

houževnatec jedlý 100 %

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - METRO Chef Houba Shiitake sušená 2-7 ks 100 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1798kJ, Bílkoviny 21g, Tuky 4,6g, Mastné kyseliny nasycené 0,7g, Sacharidy 64g, Cukry 22g, Sůl 0,24g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 100g
VÝROBCE
Česke houby a.s., Nová 538, Soběslav, 392 01,
NÁVOD K POUŽITÍ
před použítím namočte na 1 hod do vody, poté nechejte 10 minut projít varem při teplotě 90°C
Kategorie: Koloniál - potraviny online až domů
EAN: 8594045873344
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 32
Kód výrobce: 145.49
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dort na jedlý papír
379 Kč
Měrná cena: 47,38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594071650018
Cukrářské sušené bílky 125g
270 Kč
Měrná cena: 216 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512696431
cz pim 496292001001 00
340 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
658564803980
cz pim 436054001001 00
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363107628
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560070556465
Měkké Mini marshmallow z Francie 200g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
3560070941810
HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs lesních hub sušených 250 g sáček
544 Kč
Měrná cena: 217,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052732139
Risotto Milanese, rýže šafrán LA BONTÁ 275g
85 Kč
Měrná cena: 30,91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595199901860
cz pim 353388001001 00
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594045873610
cz pim 163339001001 00
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594045872651