Instatní šlehačka 45g - Šlehačka v prášku

31 Kč Měrná cena: 31 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
31 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
29 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Instatní šlehačka 45g - Šlehačka v prášku

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Objevte dokonalou pomocnici pro každý dezert – Směs na Šlehání od Dr.Oetker!

Tato sypká směs je vytvořená tak, aby vám usnadnila přípravu šlehačky a zároveň zaručila špičkovou kvalitu a výsledky, na které se můžete spolehnout. Pošlete vaše zákusky a poháry na vyšší úroveň s jemnou a stabilní šlehačkou, která vydrží jako dvě čerstvé šlehačky!

Klíčové vlastnosti:

  • Čistě bílá barva: Zajistíte si elegantní vzhled pro každou příležitost.
  • Jemná chuť: Nechte vyniknout chuť vašich dezertů díky jemné a neutrální chuti této směsi.
  • Spolehlivé držení tvaru: Ideální pro zdobení dortů, pohárů a jiných sladkých pokrmů bez obav, že by ztratily svůj tvar.

Snadná a rychlá příprava:

  • Smíchejte obsah sáčku se 180 ml studeného mléka.
  • Použijte elektrický ruční šlehač a šlehejte ve vysoké nádobě asi 3 minuty, dokud se nevytvoří hustá pěna.
  • Před podáváním ji uložte do chladničky pro nejlepší výsledek.

Inovovaný název, stejná kvalitní receptura: Nově nazývaná Směs na Šlehání se díky legislativní změně představuje, ale zachovává tradiční recepturu, kterou znáte a milujete. Vzdejte hold klasice s trochou moderních hodnot – bez palmového tuku a na rostlinné bázi.

Praktická a vždy k dispozici: Směs na Šlehání je perfektní společník pro každého, kdo rád tvoří v kuchyni a vyžaduje kvalitu na jedničku. Mějte ji vždy po ruce pro nečekané návštěvy nebo speciální příležitosti, kdy chcete ohromit své hosty nádherným dezertem.

Dokažte si, že i bez dlouhého času v kuchyni se dá dosáhnout výjimečných výsledků. Inspirujte se a vytvořte vzhledově dokonalé a chutné sladké výtvory s minimálním úsilím. Připravte se oslnit samu sebe a všechny kolem jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak si užít sladké pochoutky.

Objednejte si Směs na Šlehání od Dr.Oetker a pozvedněte vaše cukrářské umění na novou úroveň – radost z tvorby čeká!

Složení: 

cukr, glukózový sirup, kokosový olej, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou mléčnou), MLÉČNÁ BÍLKOVINA (obsahuje LAKTÓZU), aroma (obsahuje MLÉKO).

Nutriční hodnoty na 100g hotového krému:

Nutriční hodnoty na 100g
Energetická hodnota 672 KJ/159 kcal
Tuky 8
- z toho nasycené mastné kyseliny 6.9
Sacharidy 18.5
- z toho cukry 16.1
Bílkoviny 3.3
Sůl 0.11
Země původu:

Česká republika

 

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8595072600316
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
1e424bc1c2f0c2e54032d6294164eee4
519 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800076
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811609
Lyofilizované ostružiny 25g Brix
108 Kč
Měrná cena: 432 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560459
90251a9d7a7633ed059f27ae3e43493a
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229001542
5kg Glukózový sirup
550 Kč
Měrná cena: 11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199721064
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Černá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811456
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
305875454f533f78932b10de1e376d04
390 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005003
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952