Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa

56 Kč Měrná cena: 14 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
56 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
53 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Zvařenina FÍKY 400g – Kompot z Německa

Vyzkoušejte lahodnou zvařeninu z Německa, která přináší tu nejvyšší kvalitu a skvělou chuť přímo na váš stůl. Fíky z Německa ve sladkém nálevu jsou ideálním produktem pro všechny milovníky sladkých pochoutek a cukrářských mistrovství. Tato fíková zavařenina je dokonalým spojením tradičního řemesla a moderních požadavků na kvalitu a chuť.

♥ Produkt obsahuje pouze fíky, vodu a cukr, což zajišťuje autentickou a přírodní chuť bez zbytečných přísad.

 

♥ Použití: Kompotované fíky jsou ideální pro různé sladké cukrářské potřeby. Můžete je použít na ozdobu dortů, dezertů, pudinků a dalších sladkostí, nebo si je vychutnat jen tak, přímo ze sklenice.

 

♥ Kvalita: Tato zavařenina pochází z Německa a je známá svou skvělou kvalitou, kterou ocení každý gurmán. Pečlivý výběr surovin a dodržení tradičních postupů zpracování zaručují prvotřídní produkt.

Nenechte si ujít tuto delikatesu, která potěší vaše smysly a obohatí vaše pokrmy o unikátní fíkovou chuť. Přidejte tuto fíkovou zavařeninu do svého repertoáru a užijte si německou kvalitu u vás doma. Vyzkoušejte a nechte se unést touto sladkou pokušením!

Složení: 

 fíky, voda, cukr, okyselovač: kyselina citronová.

Nutriční hodnoty na 100g hotového krému:

energie: 348 kJ / 82 kcal, Tuky: 0,3 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g, Sacharidy: 18,50 g z toho cukry: 16,7 g, Bílkoviny: 0,5 g, Sůl: 0,01 g

Země původu:

Německo

Výrobce: EDEKA ZENTRALE Stiftung & Co. KG

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4311501302781
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C, po otevření spotřebujte do 24 hodin a skladujte v lednici.
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7ffd60ac340618faddf774d96bbbbc41
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229002679
305875454f533f78932b10de1e376d04
424 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005005
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
Marcipán pravý - Marcipánová plastelína 90g
89 Kč
Měrná cena: 98,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8594037362948
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
436 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
368 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
Směs na cukrářský krém za studena Perfecta 500g
142 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001348
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
742 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
409 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754
43fca3110021894e61d66bfe65db4fbf
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229003539