Ovocná náplň, Frugella Borůvkový gel v cukrářském sáčku 1kg

161 Kč Měrná cena: 16,10 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
161 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
153 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ovocná náplň, Frugella Borůvkový gel v cukrářském sáčku 1kg

Detailní popis produktu

Poctivá borůvková náplň pro pečení a luxusní dorty

Intenzivní ovocná chuť a snadné použití: Prémiová borůvková náplň Frugella od značky Zeelandia představuje prvotřídní cukrářské potřeby pro každého náročného tvůrce. Tento všestranný pomocník, kterého nabízí eshop Sladké potřeby, spolehlivě promění každé pečení i slavnostní narozeninový dort v dokonalý chuťový zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl kusového ovoce: Poctivých 560 gramů ovoce v jednom kilogramu výrobku dodá vašim dezertům plnou borůvkovou chuť. Náplň pozvedne vaše dorty na novou úroveň, obzvlášť pokud je základem rovnoměrně propečený korpus, k jehož přípravě poslouží spolehlivá dortová forma.

Termostabilní konzistence bez roztékání: Gel perfektně drží svůj tvar při vysokých teplotách v troubě i za studena ve vrstvách moučníků. Bez obav jej můžete zapéct do koláčů, šátečků i mřížkových taštiček.

Rychlé plnění přímo ze sáčku: Obal stačí jednoduše odstřihnout a okamžitě dávkovat na těsto bez nutnosti dalšího nářadí, což ocení každý, kdo hledá praktické řešení a vše na dort. Pro precizní uhlazení náplně se skvěle hodí rovná cukrářská špatle a povrch následně elegantně zakryje pružná potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: Zeelandia | EAN: 8595560624329

Složení: borůvky - kusové ovoce (40%), cukr, ovocný protlak (jablko), voda, modifikovaný škrob E1422, kyselina E330, zahušťovadlo E418, aroma, konzervant E202

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 650 kJ/155 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené 0,04 g), sacharidy 37,46 g (z toho cukry 31,75 g), vláknina 1,27 g, bílkoviny 0,22 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 8595560624329
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ovocná náplň Jahoda 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0607
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10003636
Jahodový džem 380g
248 Kč
Měrná cena: 65,26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199722535
Ovocná náplň Mango & Maracuja 1kg
188 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-106201
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem 370 g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070702152
99ebdcfa50e722c840c09dffb8c11134
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595122315702
Zeelandia Slazená švestková povidla v sáčku 1 kg
116 Kč
Měrná cena: 11,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10000842
Ovocná náplň Malina 1kg
224 Kč
Měrná cena: 22,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0610
Ovocná náplň Meruňka 1kg
145 Kč
Měrná cena: 14,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
HLAVAC-0593
b05e9e7b375a5115a97a63609a036335
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595122315788