LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g

113 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g

Detailní popis produktu

LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Omáčka pekingská kachna 383g

Složení produktu LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g:


Cukr, fermentovaná sójová pasta (voda, sůl, sója, pšeničná mouka), voda, rajčatová pasta, solené švestky, sezamová pasta, sójový olej, barvivo E150a, modifikovaný kukuřičný škrob, koření, stabilizátor E415 (sója, pšenice), zvýrazňovač chuti (E631, E627).

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Sezamová semena a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - LEE KUM KEE Omáčka pekingská kachna 383 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1046kJ, Bílkoviny 2,6g, Tuky 6,6g, Mastné kyseliny nasycené 1,1g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 43g, Cukry 42g, Vláknina 0g, Škrob 0g, Sůl 4,4g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 383ml, Hmotnost obsahu: 350g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu. Po otevření uchovejte v chladničce (do 8°C)
VÝROBCE
Steven Invest, s.r.o., Podnikatelská 573 Běchovice 19011 Praha
NÁVOD K POUŽITÍ
Podávat přímo. Lze přídat do stir-fry nebo marinád.
Kategorie: Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
EAN: 78895124095
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 10
Kód výrobce: 83.44
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové tyčinky Spekulatius Fest Choceur 200 g
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493160
Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
62 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493399
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
74 Kč
Měrná cena: 7,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4061461708290