Vařená náplň ořechová 1kg

213 Kč Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
213 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
202 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vařená náplň ořechová 1kg

Detailní popis produktu

Poctivá ořechová chuť pro dokonalé pečení koláčů i závinů

Bohatá ořechová náplň: Náš eshop Sladké potřeby přináší prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými získá váš narozeninový dort i tradiční kynuté pečivo plnou ořechovou chuť. Tato termostabilní směs výrazně urychlí práci v kuchyni a zajistí profesionální výsledek při každém sladkém pečení.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl ořechů: Obsahuje celých 35 % čerstvě namletých vlašských ořechů, které dodávají náplni intenzivní a přirozenou chuť.

Vynikající termostabilita: Při pečení nevytéká a drží svůj tvar, takže se skvěle hodí například pro pečení v pomůcce, jako je forma na koláč či pekáč na buchty.

Rychlé použití bez vaření: Směs je připravena k okamžitému plnění, k čemuž vám výborně poslouží pevný cukrářský sáček pro čistou a snadnou práci.

Skvělá roztíratelnost: Pokud tvoříte dorty a hledáte vše na dort, náplň snadno rozetře flexibilní cukrářská špachtle přímo mezi upečené korpusy.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 8594164300684

Složení: VLAŠSKÉ OŘECHY 35 %, cukr, voda, kukuřičný modifikovaný škrob, kyselina (kyselina askorbová, kyselina citrónová), konzervant (sorban draselný), aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1043 kJ/249 kcal, tuky 0,4 g (z toho nasycené <0,1 g), sacharidy 60 g (z toho cukry 42 g), bílkoviny 0,5 g, sůl <0,1 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594164300684
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 031 Kč
Měrná cena: 25,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015
Krémový ČOKO topping 200g - smetanový
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072616843
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130
234b1b7cc9225c6e7ad375407d781343
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691016
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
409 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Náplň s příchutí vanilky 1kg
134 Kč
Měrná cena: 13,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-101501
5kg Glukózový sirup
550 Kč
Měrná cena: 11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199721064
168b04fa1d6527a60fc30192e6f28fd5
1 111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000372
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811609