Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa

69 Kč Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Zvařenina LIČI 425g kompot z Německa - EDEKA

Objevte exotickou chuť s německou kvalitou v podobě Zvařeniny Liči od renomované značky EDEKA. Tento lahodný kompot nabízí:

♦ Lehce oslazené: Liči jsou naložené ve sladkém nálevu, který zdůrazňuje jejich přirozenou nasládlost, aniž by převažoval jejich jemnou vůni a chuť.

♦ Celé ovoce: Každá plechovka obsahuje celé, šťavnaté plody, které si zachovávají svou typickou strukturu a aroma.

♦ Zpracované čerstvě sklizené: Plody jsou zpracovány ihned po sklizni, což zaručuje maximální čerstvost a zachování všech nutričních hodnot.

Složení je prosté: Liči, Voda, Cukr a konzervační látky

Použití LIČI v cukrářství:

Liči jsou oblíbenou ingrediencí v cukrářské výrobě díky své unikátní chuti a univerzálnosti. Jsou ideální pro:

Dezerty: Přidejte do ovocných salátů, zmrzliny nebo koláčů pro exotický nádech.

Nápoje: Perfektně se hodí do koktejlů a ovocných nápojů.

Ozdoby: Využijte jejich estetického vzhledu jako dekoraci dortů či zákusků.

Dopřejte si kousek exotiky ve Vaší kuchyni s tímto lahodným liči kompotem. Vhodné pro všechny milovníky jemných, tropických chutí, kteří ocení autentické zpracování a kvalitu. Ideální pro různé kulinářské kreace nebo jako osvěžující svačina.

Složení: 

Liči, voda, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Antioxidant: kyselina askorbová.

Nutriční hodnoty na 100g hotového krému:

energie: 266 kJ / 63 kcal, Tuky: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, Sacharidy: 15 g z toho cukry: 14 g, Bílkoviny: 0,4 g, Sůl: 0,05 g

Země původu:

Německo

Výrobce: EDEKA ZENTRALE Stiftung & Co. KG

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4311501703724
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
Sušený vaječný bílek 50g
181 Kč
Měrná cena: 362 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697190
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Černá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811456
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
436 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
Krémový ČOKO topping 200g - smetanový
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072616843
5e0f1ea288f04b34a53d96416d0c24e0
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594071127534
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 031 Kč
Měrná cena: 25,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
2bb747e73d3e3dc5f0519f92134e668c
💰 AKCE
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124137
Fondánová cukrová poleva Carla 15kg
1 331 Kč
Měrná cena: 8,87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019691308
5kg Glukózový sirup
550 Kč
Měrná cena: 11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199721064