Pravá bílá čokoláda 25% 500g

284 Kč Měrná cena: 56,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
284 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
270 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pravá bílá čokoláda 25% 500g

Detailní popis produktu

Jemná bílá čokoláda Master Martini pro dokonalé cukrářské tvoření

Luxusní chuť pro vaše pečení: Pravá italská bílá čokoláda Master Martini s obsahem kakaové sušiny 25 % dodá neodolatelnou chuť a sametovou texturu každému dezertu. Ať už připravujete velkolepý narozeninový dort nebo jemné krémy, eshop Sladké potřeby vám přináší surovinu pro bezchybný výsledek.

Proč si produkt zamilujete

Vyvážená a jemná chuť: Optimální obsah kakaového másla zaručuje lahodnou krémovost, kterou bez výhrad oceníte pro moderní dorty i tradiční zákusky.

Snadné rozpouštění a všestrannost: Čokoláda se rychle a rovnoměrně taví, takže ji snadno proměníte v hladkou náplň nebo využijete pro detailní tvary, které zajistí silikonová forma na čokoládu.

Kreativní zdobení bez kompromisů: Náš sortiment zahrnuje cukrářské potřeby a nabízí vše na dort na jednom místě. Z této bílé čokolády snadno vznikne zrcadlově lesklá cukrářská poleva na dort nebo ji při tvoření skvěle doplní potahovací hmota na dort.

Parametry a složení

Značka: Master Martini | EAN: 2024000000448

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor (E322 slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 25%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2263 kJ/545 kcal, tuky 31 g (z toho nasycené 20 g), sacharidy 59 g (z toho cukry 59 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,16 g

Foto obalu: Ilustrační

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 2024000000448
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
💰 AKCE
137 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 54,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
LUBECA761-250
988324613623fce174d2ffb3cf2ef062
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870850
4e0be890d9147bc0cff1d60066e4d121
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870867
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
Jahodová čokoláda 250g
318 Kč
Měrná cena: 127,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--5870
648da4c59cda1443f0e13a24299a8d39
283 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069844256
0660ae571fe9caf7d997001f5ac9a75a
8720512690545
Pravá mléčná čokoláda Sants 34% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009789
c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
5321659deffd32852f65f50da65222f9
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803