Měkké cukrové perly Halloween, černé 100g

57 Kč Měrná cena: 57 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
57 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
54 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkké cukrové perly Halloween, černé 100g
Měkké cukrové perly Halloween, černé 100g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní černé cukrové perly pro dokonalý vzhled dezertů

Exkluzivní finální úprava: Dodejte svým sladkým výtvorům moderní a sofistikovaný styl s měkkými černými perlami o průměru 5 mm od Cake-Masters Basics. Tyto prémiové cukrářské potřeby povznesou každé domácí i profesionální pečení na zcela novou úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Měkká a příjemná konzistence: Tyto jedlé perly jsou měkké na skus, takže se nemusíte obávat nepříjemného křupnutí při konzumaci dezertu.

Všestranné využití na dorty: Černý cukrářský posyp vytvoří nádherný kontrast, pokud jej nanesete na světlý cukrářský krém, cake pops nebo drobné sváteční sušenky.

Snadná aplikace na sladkosti: Kuličky můžete sypat přímo na polevu nebo je precizně upevnit na narozeninový dort tam, kde se nachází hladká potahovací hmota na dort. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort v prvotřídní kvalitě.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters Basics | EAN: 4250712340710

Hmotnost balení: 100 g | Průměr perly: cca 5 mm

Země výroby: Německo

Kategorie: Zdobení a ozdoby na dort
EAN: 4250712340710
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
9359940005332
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Potahovací hmota Premium Plus purpurová 250g
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712323997
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
8720512697421
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276