Potahovací hmota Premium Plus purpurová 250g

90 Kč Měrná cena: 36 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
90 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota Premium Plus purpurová 250g
Potahovací hmota Premium Plus purpurová 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalý purpurový odstín a sametový povrch pro vaše dorty

Prémiový rollfondant Cake-Masters: Plánujete velkolepý narozeninový dort a hledáte spolehlivou hmotu s profesionálními vlastnostmi? Náš specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí vysoce elastický fondán, se kterým se každé pečení promění v radost.

Proč si produkt zamilujete

Mimořádná pružnost a stabilita: Hmota se při práci téměř netrhá, snadno se zpracovává a bezchybně hladký výsledek zajistí hladítko na potahovací hmotu.

Jemná a vyvážená chuť: Rollfondant chutná méně sladce než běžné cukrářské potřeby a v případě potřeby jeho odstín snadno doladí koncentrovaná gelová barva.

Ideální na potahování i figurky: Hmota perfektně drží tvar při modelování ozdob a pro rovnoměrné rozválení na potřebnou tloušťku poslouží nepřilnavý cukrářský váleček, díky kterému připravíte vše na dort snadno a rychle.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712323997

Hmotnost: 250 g | Země původu: Německo

Kategorie: Potahovací a modelovací hmoty na dort – fondán, marcipán, Smartflex
EAN: 4250712323997
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Potahovací hmota Premium Plus šeříková 250g
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323980
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005332
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517