Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g

69 Kč Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte pečení v umění s modrou čokoládovou tubičkou

Získejte profesionální vzhled vašich dezertů během okamžiku. Tato praktická tubička vám umožní tvořit precizní detaily, nápisy a filigrány, díky kterým budou vaše dorty vypadat jako z luxusní cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální kreativita: Snadno vykreslíte originální motivy přímo na dezert nebo vytvoříte čokoládové ozdoby na papír, které pozvednou každý narozeninový dort.

Pohodlná aplikace: Stačí tubičku zahřát ve vodní lázni či mikrovlnce a můžete začít zdobit, což oceníte, pokud hledáte cukrářské potřeby pro rychlou dekoraci.

Všestrannost v kuchyni: Ideální volba pro každého, kdo miluje pečení a chce mít vše na dort připraveno v prvotřídní kvalitě přímo z našeho eshop Sladké potřeby.

Profesionální detail: S touto čokoládou hravě zvládnete jemné linky, které hravě doladíte pomocí našich modelovacích nástrojů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390401

Složení: Cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E 322 (SÓJOVÝ lecitin); sůl, aroma, barvivo: E 120 (Carmine), E 133 (Brilliant Blue FCF).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2458 kJ / 587 kcal, tuky 42,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 38,9 g), sacharidy 48,7 g (z toho cukry 47,2 g), protein 2,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390401
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
4cb5b44f2d675e2fa48ef676bb6be7d1
190 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599774278
renshaw extra white marsmallow 1kg
Z NĚMECKA 🇩🇪
312 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328395
Tekutý lesk 20ml
63 Kč
Měrná cena: 315 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211693666
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
207 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390364
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390456
43fca3110021894e61d66bfe65db4fbf
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229003539
10359 CM103591
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712303593
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
6da2043823df831924fefceaaae63a2e
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229004451