Směs na ŠVÝCARSKÝ krém FunCakes 500g kód výrobce: F10155

185 Kč Měrná cena: 37 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
185 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
176 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na ŠVÝCARSKÝ krém FunCakes 500g kód výrobce: F10155
SWISS CREAM
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý krém jako z vyhlášené cukrárny

Získejte profesionální výsledek během pár minut: S touto směsí od FunCakes připravíte krém, který pozvedne vaše dorty i dezerty na novou úroveň. Díky našemu eshop Sladké potřeby máte špičkovou kvalitu vždy po ruce.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Neuvěřitelně snadná příprava: Stačí přidat vodu a vyšlehat hladký švýcarský krém, který je ideální pro pečení sladkých dobrot.

Univerzální využití v kuchyni: Krém je perfektní pro plnění cupcaků, listového těsta i jako základní vše na dort, po kterém se jen zapráší.

Cukrářská kvalita v každém soustu: Dosáhněte struktury a chuti, kterou vyžaduje i ten nejnáročnější narozeninový dort, aniž byste museli trávit hodiny vařením krému.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720143514487

Složení: Cukr, modifikovaný škrob (bramborový), glukózové sirupy (sušené), sušené MLÉKO (odstředěné), rostlinný olej a tuky (kokos), dextróza, částečně hydrogenovaný olej (palmový), sušená syrovátka (MLÉKO), emulgátor: E471 (slunečnicový), E472f, hydrogenovaný test Kokosové tuky, MLÉČNÁ PROTEIN, želírující látka: E516, E450, E339, E401, konzervant: E202, stabilizátor: E450, E263, E339, E516, barvivo: E160b, E101, aroma, E401, zahušťovadlo: E441 protispékavá látka: E341.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1926 KJ / 457 kcal | tuky 7,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 5,2 g | sacharidy 75 g / z toho cukry 59 g | protein 2,2 g | sůl 1,1 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8720143514487
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560442
Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
6a6b933e9cd78cc8d99ac37282591bf7
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318832
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998
Lyofilizované ostružiny 25g Brix
108 Kč
Měrná cena: 432 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560459
8b5a2ed73e742fe659ffe28b8b23c31e
404 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313526
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390456
305875454f533f78932b10de1e376d04
500 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5005005003
97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
16928 CM169280
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369285
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
5e0f1ea288f04b34a53d96416d0c24e0
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594071127534