Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%

345 Kč Měrná cena: 34,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
345 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
328 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%

Detailní popis produktu

Italská mléčná čokoláda Master Martini pro neodolatelné krémy a polevy

Luxusní chuť pro vaše pečení: Objevte sametově jemnou italskou mléčnou čokoládu s obsahem 32 % kakaové sušiny, kterou vám přináší specializovaný eshop Sladké potřeby. Tato prvotřídní surovina dodá každému krému, náplni i polevě nezaměnitelnou plnou chuť, díky které posunete dorty na zcela novou úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá tekutost a hedvábný lesk: Vyvážený podíl kakaového másla zaručuje snadné rozpouštění i hladkou texturu pro tabulky a pralinky, k jejichž výrobě je ideální silikonová forma na čokoládu.

Všestranný pomocník pro slavnostní dezerty: Bohatá chuť se skvěle doplňuje s ovocem i ořechy, takže s ní hravě vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort přesně podle svých představ.

Profesionální výsledek v domácí kuchyni: V našem sortimentu snadno vyberete spolehlivé cukrářské potřeby i originální jedlé zdobení na dort, abyste měli po ruce vše na dort z jednoho místa.

Parametry a složení

Značka: Master Martini, Itálie | EAN: 8003180908472

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor (E322 slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 32%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2308 kJ/553 kcal, tuky 34 g (z toho nasycené 22 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g), bílkoviny 6,2 g, sůl 0,33 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8003180908472
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

f6fe22b968be4191170327276335431e
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
Cukrářská bílá poleva Carla 100g
45 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690028
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
214 Kč
Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007740
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468
5321659deffd32852f65f50da65222f9
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690035
6edce9f49beed1dea2f8d5cb2a3f79f3
157 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004094
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
f2437815ad4e77d0d992aff829e61ed0
1 239 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522546231
648da4c59cda1443f0e13a24299a8d39
283 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069844256
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840425