100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut (600 g) ▹

1 239 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 239 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 177 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut (600 g) ▹

Detailní popis produktu

100% kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut je praktická cukrářská surovina ve formě velmi jemného prášku. Díky práškové konzistenci se snadno dávkuje, rychle zapracovává a dobře se používá při přípravě čokoládových výrobků, pralinek, polev, krémů i moderních dezertů.

Mycryo je ideální pomocník pro temperování čokolády, protože pomáhá dosáhnout správné struktury, lesku a pevného lomu. Využijete ho také pro zahušťování krémů nebo pro zlepšení tekutosti čokolády určené do fontán, fondue, forem či na polévání dezertů.

Praktické balení 40 g se hodí pro domácí cukráře i menší cukrářskou výrobu. Kakaové máslo má neutrální chuť a lze ho využít všude tam, kde potřebujete zjemnit, upravit nebo stabilizovat čokoládovou či tukovou cukrářskou směs.

Použití: Práškové kakaové máslo přidejte do čokolády, krému nebo jiné cukrářské směsi podle požadovaného výsledku. Při temperování čokolády jej zapracujte do rozpuštěné čokolády v potřebné fázi temperace a dobře promíchejte.

Hlavní výhody:

• 100% kakaové máslo ve velmi jemném prášku

• ideální pro snadné temperování čokolády

• pomáhá upravit tekutost čokolády

• vhodné do krémů, polev, pralinek, fontán i fondue

• snadné dávkování a rychlé zapracování

Složení, co obsahuje produkt - 100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut 600 g pro cukrářské účely:

100% kakaové máslo

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: 100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut 600 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. 100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut (600 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, 100% Kakaové máslo v prášku Mycryo Callebaut 600 g ve 100 g:

ve 100 g:

energie 3766 kJ/900 kcal, tuky 100 g (z toho nasycené 60 g), sacharidy 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Balení: 600 g

Ilustrační foto.

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 5410522546231
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840425
Pravá mléčná čokoláda Sants 34% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009789
4e0be890d9147bc0cff1d60066e4d121
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870867
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
Hořká čokoláda Raval 71% 1kg
730 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41172/C8
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
Bílá čokoláda s karamelem 29% 250g
235 Kč
Měrná cena: 94 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007771
Pravá hořká čokoláda Raval 71% 500g
362 Kč
Měrná cena: 72,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008560
Haas Glaze Vanille
83 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9789048307572
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
214 Kč
Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007740
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634