Německý marcipán Lubeca 52% 1kg

531 Kč Měrná cena: 53,10 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
531 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
504 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německý marcipán Lubeca 52% 1kg

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Marcipán s 52%  středomořskými mandlemi,  bez laktózy, bez lepku, veganské, vyrobený marcipánovou továrnou Lübeck z Minden & Bruhns.

Polotovar pro další zpracování, např. pro vaření a pečení, nebo jen pro občerstvení.

Je méně sladký, díky vysokému obsahu mandlí a proto je vhodný zejména jako náplň do pralinek nebo jiných dezertů. 

Přidáním moučkového cukru v poměru 1:1 můžete vyrobit chuťově výborné sladké přízdoby, figurky.

Složení:  Mandle 52%, cukr, voda, invertní cukrový sirup, ethanol.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1725 kJ/413 kcal, tuky 10,6 g (z toho nasycené 1,1 g), sacharidy 77,2 g (z toho cukry 72,1 g), vláknina 2,2 g, bílkoviny 4 g, sůl 0 g

Vyrobeno v Německu. 

Skladujte v chladu a suchu.

Marcipán je cukrářská hmota, jejímž základem jsou oloupané a rozdrcené sladké mandle a cukr, které se prohnětou do požadované konzistence, případně se zahřívají a odpařují do požadované vlhkosti. Jejich vzájemný poměr není přesně stanoven, ale obecně platí, že čím větší podíl mandlí, tím vyšší jakost marcipánu. Jedna z receptur požaduje například pro základní surovou marcipánovou hmotu nejméně 50 % mandlí a nejvýše 50 % cukru. V méně kvalitních marcipánech mohou být mandle nahrazeny např. burskými nebo lískovými oříšky, kokosem nebo sušeným mlékem, které je používáno zvláště v domácích receptech na „marcipán“. Některé výrobky neobsahují ani minimální podíl mandlí a mandlová chuť a vůně se docilují použitím aromatu.

Marcipán je buď upravován pro přímou spotřebu (do tvaru různých tyčinek, válečků a dalších tvarů), nebo se z něj vyrábějí další výrobky či polotovary (např. ozdoby na dorty)

Kategorie: Marcipán
EAN: 4260139440115
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440880
355d7c863210d06f2d5cd075cd88fe9d
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692242
bb2839038f9d9d38e4718aa846348df7
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694383
e24879564096607632e976f46f22cb95
84 Kč
Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860434
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
163 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692310
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
120 Kč
Měrná cena: 1 200 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
dd86623cbc8b75d87d9cd084d57fd18a
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692266
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440019
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440651