500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

205 Kč Měrná cena: 41 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
205 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
195 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

Detailní popis produktu

Dokonalá mandlová chuť a prvotřídní plasticita pro vaše dorty

Tradiční sladká pochoutka: Pravý marcipán SweetArt s 30% podílem mandlí představuje špičkový základ pro vaše kreativní pečení. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto oblíbenou surovinu s barvou slonové kosti, se kterou každý narozeninový dort získá nezaměnitelnou chuť i luxusní vzhled.

Proč si produkt zamilujete

Všestranné využití pro sladké tvoření: Hmota se skvěle hodí na potahování, výrobu náplní i modelování ozdob, k čemuž vám dokonale poslouží přesná modelovací kostice.

Snadné tónování: Přirozený odstín snadno upravíte podle své představy, kdy rovnoměrného odstínu docílíte tak, že se do hmoty zapracuje kvalitní gelová barva.

Povrchové zdobení bez hranic: Na hotové dekorace výborně chytá jemná prachová barva i tekutá airbrush barva, díky nimž snadno získáte vše na dort a posunete své cukrářské potřeby na profesionální úroveň.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440026

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440026
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
163 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692310
b8c32e61556538c882f5531f6519b623
119 Kč
Měrná cena: 1 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860472
marcipán 1 kg
531 Kč
Měrná cena: 53,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CSG-MML014
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - černý
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440491
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440668
dd86623cbc8b75d87d9cd084d57fd18a
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692266
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637
150g barvený 30% marcipán na dort - šedý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440699
150g barvený 30% marcipán na dort - černý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440620
6551b666c86800f8749709d5eee7b173
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692327