Ochucovací pasta malina 1kg - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

530 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
530 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
504 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta malina 1kg - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta malina 1kg - Saracino ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta malina 1kg - Saracino, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí malin pro vaše cukrářské výtvory. Balení 1 kg.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8051277122324
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Ochucovací pasta Jahoda
207 Kč
Měrná cena: 82,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199763767
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
248 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870553
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870522
Ochucovací pasta do krému, Meloun 200g Joypaste
192 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870300
65e3b727c5e59142b06ad0bc6a8ab1fa
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3830069845451
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
a6c4321b36f34d1fe0c6a15c98ef58e3
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693577
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Hruška 200g Joypaste
159 Kč
Měrná cena: 79,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870102