Ochucovací pasta mandarinka 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

139 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
139 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
132 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta mandarinka 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta mandarinka 120g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta mandarinka 120g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí mandarinky dodá lahodnou chuť piškotovému korpusu, ganache i zákusku. Balení 120 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693560
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

f1c2f16c15cd3854e7d67aa84026c18c
1 151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033324299098
7ed91b30dfdeae0e4c1d3c5ef77df2b4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693553
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
293 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423
Ochucovací cukrářská pasta Fík 200g
138 Kč
Měrná cena: 69 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017955
ae539cdc6c03b52ee3b22fb15ec3cd9b
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693652
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g
161 Kč
Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000035145
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g Joypaste
275 Kč
Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870058
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
e7b667a9ba66800855a3646156f2eef0
181 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693508
Ochucovací pasta do krému, Lesní ovoce 200g Joypaste
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001942
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423