Plastová láhev SALSAS 250ml - Ibili | Cukrářské potřeby

76 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
76 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
72 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Plastová láhev SALSAS 250ml - Ibili | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Plastová láhev SALSAS 250ml - Ibili ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Plastová láhev SALSAS 250ml - Ibili, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Dostatečně objemná plastová láhev, jež je vyrobena z plastu, který lze velice jednoduše zmáčknout.
Kategorie: Sáčky a zdobičky
EAN: 8411922079333
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

92ddc321520bb6e4a1d7b4617a9f5533
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874162
Bakels Ganache s příchutí tmavé čokolády 500g
180 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440514
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521
Hotový dezert Tiramisu mascarpone z Itálie 1l
210 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180034683
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Pistácie 250g
336 Kč
Měrná cena: 134,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870805
Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440538
e7239e834852a0ba659ea8a5fb8b655b
72 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271972
Hladký jahodový krém Caravella Gran 250g
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874193
b8b86608eb2f5cb02163fad2f201db84
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712391538