Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g

201 Kč Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
201 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
191 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g

Detailní popis produktu

Luxusní ruby ganache Bakels pro neodolatelné pečení a moderní dezerty

Okamžitá elegance pro vaše pečení: Lahodná krémová hmota s příchutí ruby čokolády okouzlí jemně růžovou barvou a svěžími ovocnými tóny. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiový krém, se kterým snadno proměníte každý narozeninový dort v neodolatelné mistrovské dílo. Pro rovnoměrné pečení nadýchaného základu je ideální kvalitní dortová forma na pečení.

Proč si produkt zamilujete

Ihned připravena k použití: Hotovou hmotu nemusíte zdlouhavě vařit ani chladit, takže vaše slavnostní dorty i řezy naplníte během okamžiku. Pro rovnoměrné nanesení polevy je perfektní volbou cukrářská špachtle na krém.

Mnoho způsobů využití: Vyniká jako vláčná náplň, lesklá poleva i pevný základ pro pralinky, přičemž čisté dávkování zajistí pevný cukrářský sáček na zdobení. Svěží chuť s jemnou nakyslostí navíc skvěle ladí s ovocem i bílou čokoládou.

Vše pro profesionální výsledek: Naše cukrářské potřeby zahrnují kompletní sortiment a nabízejí vše na dort přehledně na jednom místě. Růžový odstín krému ještě lépe vynikne, když sladkou tečku doplní originální cukrářské zdobení na dort.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 5999578440538

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový a shea), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, ruby kakaová hmota (3 %), SUŠENÁ SMETANA, regulátor kyselosti kyselina citronová, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2550 kJ/610 kcal, tuky 44 g (z toho nasycené 20 g), sacharidy 49 g (z toho cukry 48 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,16 g.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 5999578440538
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
Fruitful pomeranč 2,7kg
568 Kč
Měrná cena: 21,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271101
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
14921 CM149210
Z NĚMECKA 🇩🇪
152 Kč
Měrná cena: 30,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712349218
Bakels Ganache s kousky lískových oříšků 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440507
Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874148
Hladký pistáciový krém Caravella Gran 250g
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874131
c5c5de601aa53fc41a1336fc2d499114
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271125
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688