Tmavé čokoládové kousky 350g 33% - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

201 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
201 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
191 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavé čokoládové kousky 350g 33% - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Tmavé čokoládové kousky 350g 33% - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Tmavé čokoládové kousky 350g 33% - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Tmavé čokoládové kousky 33 % na přípravu polevy. Balení 350 g.
Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8720143515576
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva 1 kg, mléčná 10%
183 Kč
Měrná cena: 18,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001201
Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%
345 Kč
Měrná cena: 34,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180908472
f6fe22b968be4191170327276335431e
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
Hořká čokoláda Raval 71% 1kg
730 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41172/C8
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634
Tmavá poleva 13% 500g
89 Kč
Měrná cena: 17,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000301
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
e8005a51f39e34939ec5e7ac78ddcf84
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809025563
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
💰 AKCE
137 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 54,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
LUBECA761-250