Fruitful Mango 2,7kg | Skvělé pro Váš domácí dort

680 Kč Měrná cena: 25,19 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
680 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
646 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fruitful Mango 2,7kg | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Prémiová mangová náplň Fruitful Zeelandia pro neodolatelné pečení a dezerty

Exotická chuť pravého ovoce: Dopřejte svým sladkým výtvorům svěží chuť s prémiovou náplní Fruitful Mango od osvědčené značky Zeelandia. Tento lahodný ovocný základ povýší vaše dorty na zcela novou úroveň, ať už připravujete bohatý narozeninový dort nebo lehké letní poháry. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prvotřídní suroviny, které usnadní každé vaše pečení.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl kusového ovoce: Obsah 70 % manga zajišťuje autentickou texturu, zářivou barvu i plnou chuť, což ocení každý, kdo pro své tvoření vyžaduje špičkové cukrářské potřeby.

Vynikající stabilita při mrazení: Termostabilní a mrazuvzdorná konzistence spolehlivě drží svůj tvar, přičemž se na korpus nanáší stejně snadno, jako když se používá flexibilní cukrářská špachtle.

Všestranná kombinovatelnost: V kategorii vše na dort se tato náplň skvěle doplňuje s dalšími surovinami, kde povrch zakryje hladká potahovací hmota a finální tečku dodá pestré cukrářské zdobení.

Parametry a složení

Značka: Zeelandia | EAN: 5410836709094

Složení: mango (70%), glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob E1442, regulátor kyselosti E330, E331, antioxidant E300, konzervant E202, přírodní aroma, barvivo E160a

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 503 kJ/118 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 28 g (z toho cukry 23 g), vláknina 0,8 g, bílkoviny 1 g, sůl 0,09 g

Kategorie: Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
EAN: 5410836709094
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ovocná náplň do koláčů, Jablečný gel se skořicí 1kg
115 Kč
Měrná cena: 11,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613149
Ovocná náplň do koláčů, Malina 1kg
172 Kč
Měrná cena: 17,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613125
Ovocná náplň, termostabilní - Hruškový gel 1kg
129 Kč
Měrná cena: 12,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613132
Fruitful Višeň 2,7kg - ovocný termostabilní gel
788 Kč
Měrná cena: 29,19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836701005
Ovocná náplň, Frugella Jahodový gel 1kg cukrářském sáčku
💰 AKCE
32 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 3,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
10003628
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Bílá 250g
186 Kč
Měrná cena: 74,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870775