Puding s citrónovou příchutí 38g

17 Kč Měrná cena: 44,74 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
17 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
16 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Puding s citrónovou příchutí 38g
Puding s citrónovou příchutí 38g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Svěží citrónový puding Dr. Oetker pro nadýchané krémy i pečení

Osvěžující citrusová chuť pro vaše dezerty: Puding Dr. Oetker přináší jemnou konzistenci a vyváženou chuť, se kterou snadno připravíte lahodné náplně pro dorty i poháry. Osvědčenou kvalitu pro každodenní i sváteční pečení vám spolehlivě dodá eshop Sladké potřeby.

Proč si produkt zamilujete

Hladká textura bez hrudek: Puding snadno uvaříte do dokonale jemného základu, který skvěle doplní každý narozeninový dort.

Všestranné cukrářské využití: Výborně se hodí do lehkých ovocných krémů, které na korpus snadno nanesete, pokud použijete pevný cukrářský zdobicí sáček.

Rychlá a snadná příprava: Vytvořte skvělé pohoštění během chvilky a objevte také další cukrářské potřeby i kompletní nabídku pro vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: DR. OETKER | EAN: 8584002008674

Složení: kukuřičný škrob, aroma, barvivo (kurkumin). Může obsahovat stopy MLÉKA A SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 361 kJ/85 kcal, tuky 1,4 g (z toho nasycené 0,9 g), sacharidy 15 g (z toho cukry 9,5 g), bílkoviny 2,9 g, sůl 0,1 g

Návod k přípravě: Obsah sáčku dobře rozmícháme v 1/3 připraveného mléka z celkového 1/2 l. Do zbylých 2/3 mléka přidáme 2 až 3 polévkové lžíce cukru (30 g) a mléko přivedeme k varu. Do vroucího mléka pomalu vlijeme připravenou směs a za stálého míchání povaříme ještě asi 1 minutu.

Kategorie: Puding a dezerty v prášku
EAN: 8584002008674
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9055500081067
5934f2b0b1a57ff74f8cb05e675ad3e5
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809042355
Premium puding Extra karamel 40g
💰 AKCE
16 Kč
(–11 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8584002005024
e648d12c9590bd1b75fe7917eaf6335f
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352046
Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Dr. Oetker Malinová smetanová náplň 50g s kousky
31 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
8595072626330
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
9044400079007
Dobrá a hotová dezertní omáčka Vanilka 500 ml
💰 AKCE
59 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 11,80 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4311501676479
Jahodová smetanová náplň 50g s kousky
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072626293
88f78debc4527caba5be1f87dfd06cbc
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352169