Punčové aroma na pečení 38ml

55 Kč Měrná cena: 144,74 Kč / 100 ml
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
55 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
52 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Punčové aroma na pečení 38ml
Punčové aroma na pečení 38ml
NOVINKA

Detailní popis produktu

Neodolatelná punčová vůně a chuť pro vaše pečení

Intenzivní punčové aroma: Dodejte svým moučníkům nezaměnitelný šmrnc, jaký nabízí náš specializovaný eshop Sladké potřeby pro každodenní i sváteční tvoření. Tekuté aroma na bázi slunečnicového oleje skvěle snáší vysoké teploty v troubě a spolehlivě provoní tradiční řezy i slavnostní narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Stabilita při vysokých teplotách: Olejový základ chrání plnou chuť i vůni před vyprcháním, což oceníte při pečení korpusů, pro které je ideální pečicí forma na piškotový korpus.

Všestranné využití: Kapky snadno zapracujete do těsta, krémů i rozvarů, přičemž hotové dorty a zákusky skvěle doplní lesklá cukrářská poleva.

Jednoduché dávkování: Pro dokonalou chuť stačí pouze 1,5 kávové lžičky na 500 g mouky, přičemž další nezbytné suroviny a cukrářské potřeby pro pečení i vše na dort pořídíte pohodlně na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: DR. OETKER | EAN: 8595072620970

Složení: slunečnicový olej, aromatické látky, přírodní aromatické látky.

Dávkování: 1,5 kávové lžičky na 500 g mouky.

Kategorie: Aroma a koření
EAN: 8595072620970
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
199 Kč
Měrná cena: 13,27 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
233 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Hruška - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE
35 Kč
(–20 %)
Měrná cena: 175 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
Jahoda - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE TRVANLIVOST
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550262