Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy

97 Kč Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy

Detailní popis produktu

Dokonalý sametový korpus Red Velvet snadno a rychle

Jednoduchá příprava s profesionálním výsledkem: Směs Sandra Velvet přináší do vaší kuchyně neodolatelný americký styl s ikonickou červenou barvou. Prohlédněte si náš specializovaný eshop Sladké potřeby, kde naleznete kompletní cukrářské potřeby a inspiraci pro každé pečení.

Proč si produkt zamilujete

Šťavnatý a kompaktní korpus: Upečené těsto si zachovává skvělou vláčnost, hladký povrch a perfektní strukturu, kterou si žádá moderní narozeninový dort i slavnostní dorty.

Univerzální využití v cukrařině: Připravte nadýchané muffiny, kterým bude slušet stylový cukrářský košíček, nebo upečte pružné roládové pláty a křupavé sušenky.

Snadné vrstvení a zdobení: Těsto stačí nalít do formy, kterou zajistí kvalitní dortová forma, a po vychladnutí promazat, k čemuž se skvěle hodí jemný cukrářský krém.

Kompletní řešení pro vaše tvoření: U nás pořídíte vše na dort včetně doplňků, kde vynikne například sněhobílá potahovací hmota pro dokonalý barevný kontrast.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 2017000002383

Složení: cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, SUŠENÁ VEJCE, kypřicí látka (E450, E500), kakao, barvivo (E120, E172), sůl, aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1621 kJ/388 kcal, tuky 4,6 g (z toho nasycené 1,4 g), sacharidy 76,5 g (z toho cukry 47,4 g), vláknina 1,7 g, bílkoviny 9,5 g, sůl 1,1 g.

Doporučené receptury: Na dortový korpus Velvet smíchejte 500 g směsi, 325 g vody a 90 g oleje. Na Velvet pláty použijte 500 g směsi, 267,5 g vody, 90 g oleje a 80 g vaječného tekutého obsahu. Na Velvet sušenky zpracujte 500 g směsi, 180 g másla, 100 g čokoládových dropsů a 50 g cukru.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 2017000002383
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733