Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups (240 g) ▹

146 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups (240 g) ▹

Detailní popis produktu

Čokoládovo-karamelová trendy dobrota! Díky Dr. Oetker MY LITTLE BITES SALTED CARAMEL COOKIE CUPS doma připravíte 12 neodolatelných čokoládových cookies košíčků s lahodnou náplní ze slaného karamelu a čokolády.

Balení obsahuje: 160 g směsi na těsto, 50 g polevy slaný karamel, 30 g čokoládových kousků, 12 ks mini papírových košíčků

K tomu přidáte: 50 g másla, 30 ml (2 PL) MLÉKO



Příprava - návod k použití:
Rozpustíme 40 g másla. Papírové košíčky umístíme na plech. Předehřejeme troubu: elektrická asi 180°C, horkovzdušná asi 160°C. Směs na těsto vysypeme do mísy. Přidáme rozpuštěné máslo a MLÉKO. Vše promícháme lžící tak, aby vzniklo těsto. Těsto pomocí dvou kávových lžiček rozdělíme rovnoměrně do košíčků na plechu. Plech vložíme do trouby a pečeme. Doba pečení: 12 - 14 minut. Ještě teplé košíčky lehce promáčkneme lžičkou a necháme vychladnout. Čokoládové kousky a 10 g másla rozpustíme na mírném ohni, vymícháme dohadka a rovnoměrně rozdělíme do upečených košíčků. Plechem s košíčky lehce poklepeme, aby se poleva zarovnala. Ze sáčku se slanou karamelovou polevou odstřihneme růžek a polevu naneseme do košíčků. Nožem lehce zakroužíme, aby se polevy promíchaly. Košíčky necháme asi 30 minut vychladnout.

Složení, co obsahuje produkt - Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups 240 g pro cukrářské účely:

cukr, PŠENIČNÝ(Á) MOUKA, 20% poleva slaný karamel (glukózový sirup, sušené kondenzované MLÉKO (MLÉKO, cukr), cukr, voda, palmový tuk, sůl, karamelizovaný cukr, emulgátor (lecitiny), fruktózo-glukózový sirup, přírodní aroma), 16% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), 5,8% kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kypřicí látka (uhličitany sodné), přírodní Bourbon vanilka aroma, sůl. Může obsahovat stopy vajec, SÓJA - sojov a lískových OŘECHYů.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups 240 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups (240 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

Nutriční hodnoty, Salted Caramel Dr. Oetker Cookie Cups 240 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1839 kJ/439 kcal, tuky 19 g (z toho nasycené 12 g), sacharidy 59 g (z toho cukry 40 g), vláknina 3,4 g, bílkoviny 4,8 g, sůl 0,4 g

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 8595072636902
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 27,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375194
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
266 Kč
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
191 Kč
Měrná cena: 37,45 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347368
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374982
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712337895
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253