Pravá mléčná čokoláda 34% (250 g)

standardní cena: 217 Kč –3 % 209 Kč Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
209 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
199 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pravá mléčná čokoláda 34% (250 g)
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
217 Kč –3 %

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Pravá mléčná čokoláda 34% 250 g pro cukrářské účely:

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor E322 (SÓJA - sojový lecitin), vanilkový extrakt

Obsah kakaové sušiny min. 34%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Pravá mléčná čokoláda 34% 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Pravá mléčná čokoláda 34% (250 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Pravá mléčná čokoláda 34% 250 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2326 kJ/561 kcal, tuky 36 g (z toho nasycené 22,3 g), sacharidy 50,2 g (z toho cukry 49,4 g), vláknina 1,9 g, bílkoviny 7 g, sůl 0,15 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 2017000025634
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

5321659deffd32852f65f50da65222f9
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
416 Kč
Měrná cena: 83,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002864
Pravá mléčná čokoláda Sants 34% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009789
0660ae571fe9caf7d997001f5ac9a75a
8720512690545
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690035
Cukrářská tmavá poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690011
Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g
205 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007788
Jahodová čokoláda 250g
318 Kč
Měrná cena: 127,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--5870
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%
414 Kč
Měrná cena: 41,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180908472
988324613623fce174d2ffb3cf2ef062
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870850
Tmavá poleva 13% 500g
89 Kč
Měrná cena: 17,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000301