Směs na cupcake 1kg - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

241 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
241 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
229 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na cupcake 1kg - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Směs na cupcake 1kg - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Směs na cupcake 1kg - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Sypká směs na přípravu cupcakes. V balení 1 kg.
Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 8720143514036
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
218 Kč
Měrná cena: 72,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390609
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
197 Kč
Měrná cena: 41,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
204 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712394454
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
338 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768