Brookies Dr. Oetker (375 g) ▹

146 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Brookies Dr. Oetker (375 g) ▹

Detailní popis produktu

Čokoládová trendy dobrota! Díky Dr. Oetker MY LITTLE BITES Brookies doma vytvoříte 16 neodolatelných brookies, které spojují chuť brownie a křupavost cookies.

Balení obsahuje: 230 g směsi na přípravu brownie těsta, 145 g směsi na přípravu cookie těsta, 1 formu na pečení

K tomu přidáte: 100 g změklého másla, 25 ml MLÉKO, 1 VAJEČNÝ(Á) (VEJCE) (velikost M)

Příprava těsta: Rozpustíme 75 g másla. Pečící formu sestavíme podle návodu na formě. Předehřejeme troubu: elektrická asi 180°C, horkovzdušná asi 160°C. Směs na brownie těsto vysypeme do mísy. Přidáme 75 g rozpuštěného másla a VAJEČNÝ(Á) (VEJCE) Vše promícháme vařečkou nebo metličkou, aby vzniklo hladké těsto. Těsto nalijeme do formy a rovnoměrně rozetřeme. Směs na cookie těsto vysypeme do mísy. Přidáme 25 g měkkého másla a 25 ml MLÉKO a ručně zpracujeme na drobenku. Drobenkou posypeme těsto na brownie. Formu vložíme do trouby a pečeme. Doba pečení: asi 30 minut Upečené těsto necháme ve formě vychladnout. Nožem uvolníme boky formy, otevřeme ji a nakrájíme na 16 stejných kusů.

Složení, co obsahuje produkt - Brookies Dr. Oetker 375 g pro cukrářské účely:

cukr, PŠENIČNÝ(Á) MOUKA, 6,7% kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, 3,6% čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), kypřicí látky (uhličitany sodné, difosforečnany), sůl, aroma. Může obsahovat stopy vajec, SÓJA - sojov, MLÉKO a lískových OŘECHYů.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Brookies Dr. Oetker 375 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Brookies Dr. Oetker (375 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

Nutriční hodnoty, Brookies Dr. Oetker 375 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1893 kJ/451 kcal, tuky 20 g (z toho nasycené 12 g), sacharidy 61 g (z toho cukry 38 g), vláknina 3,1 g, bílkoviny 6,1 g, sůl 0,55 g

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 8595072636889
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

d4eed10f38546de4b64826cc41048be6
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809027963
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
Screenshot 5.png
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712377686
směs na cukroví
Z NĚMECKA 🇩🇪
133 Kč
Měrná cena: 20,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375217
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208
Mandlová mouka jemná 100% na makronky 500g
264 Kč
Měrná cena: 52,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440101
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579