Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g

36 Kč Měrná cena: 36 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
36 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
34 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Smetana ke šlehání 30% na šlehání 200g

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Česká smetana na šlehání pro malé cukrářské potřeby

Dopřejte si to nejlepší ze světa sametovosti, jemnosti a pokušení s naší lahodnou trvanlivou smetanou ke šlehání Tatra. Tento výrobek je ideální pro studenou kuchyni a zajistí vám perfektní, rychlý a dlouhotrvající nášleh. Smetana je vyrobena z čerstvého mléka získávaného pouze z kvalitních a ověřených českých chovů.

Hlavní výhody:

Skvělá pro cukrářské potřeby a pečení dortů

Malé balení pro domácí použití

Dlouhá trvanlivost pro dlouhotrvající čerstvost

S naší trvanlivou smetanou od Tatra můžete být jisti, že vaše pečivo a dezerty budou nejen krásné, ale i neodolatelně chutné. Vychutnejte si jedinečný vkus a kvalitu, kterou nabízíme.

Složení - smetana 30%:

smetana, stabilizátor karagenan.

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota 1200 kJ/291 kCal
Tuky 30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 2.9 g
z toho cukry 2.9 g
Bílkoviny 2.4 g
Sůl 0.17 g
Vláknina g

 

Země původu:

Česká republika

 

Kategorie: Šlehačky
EAN: 8594006842556
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Rostlinná šlehačka Decor Up 1l
122 Kč
Měrná cena: 12,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180903736
cz pim 608823001001 00
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821960
cz pim 499392001001 00
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005037607
cz pim 182515001001 00
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4034900027801
4617c16c452c9e039b4621c0aaada928
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8712937235579
cz pim 604772001001 00
💰 AKCE
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002523426
Šlehačka rostlinná 28% HOPLÁ (neslazená) 1L
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005430019
cz pim 382435001001 00
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002595065
Rostlinný slazený krém - šlehačka ke šlehání, BLANCA 1l
105 Kč
Měrná cena: 10,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002511478
cz pim 604771001001 00
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594007097177
Živočišná šlehačka Milram 35% 1l
222 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4036300067227
Rostlinná šlehačka bez laktózy, Monna Lisa 1l
113 Kč
Měrná cena: 11,30 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180904993