TREVALLI HOPLÁ Bešamel Idee Veg 500 ml

79 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
79 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
75 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
TREVALLI HOPLÁ Bešamel Idee Veg 500 ml

Detailní popis produktu


Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - TREVALLI HOPLÁ Bešamel Idee Veg 500 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1159kJ, Bílkoviny 0,8g, Tuky 28g, Mastné kyseliny nasycené 28g, Sacharidy 5,1g, Cukry 0,9g, Sůl 0,25g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Room temperature. It is advisable to keep the product in a cool and dry place
NÁVOD K POUŽITÍ
100% rostlinná alternativa k klasické bešamelové omáčce, připravena k použití, s krémovou a jemnou chutí, s lehkým nádechem muškátového oříšku.
Kategorie: Šlehačky
EAN: 8000005037607
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 11
Kód výrobce: 52.53
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tatra Smetana ke šlehání, 35% 1l
188 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006842723
Rostlinná šlehačka 26% - 1l Master Gourmet
115 Kč
Měrná cena: 11,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180903750
cz pim 182515001001 00
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4034900027801
Krém ke šlehání se smetanou, neslazený Gourmet Gold 34% 1l
140 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180908533
cz pim 380825001001 00
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005049303
cz pim 382435001001 00
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002595065
Rostlinný slazený krém - šlehačka ke šlehání, BLANCA 1l
105 Kč
Měrná cena: 10,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002511478
Živočišná šlehačka Milram 35% 1l
222 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4036300067227
Rostlinná šlehačka Decor Up 1l
109 Kč
Měrná cena: 10,90 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180903736
cz pim 344904001001 00
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005048504