Tonka fazole 10g

74 Kč Měrná cena: 740 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tonka fazole 10g
Tonka fazole 10g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Exotické aroma pro nezapomenutelné pečení s tonka fazolemi

Smyslná symfonie vůní: Objevte luxusní koření pro moderní pečení, které povznese každý narozeninový dort i jemný dezert na novou úroveň. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší celé tonka fazole s podmanivými tóny vanilky, mandlí a karamelu.

Proč si produkt zamilujete

Neobyčejná hloubka chuti: Naše cukrářské potřeby obohatí toto vzácné koření, se kterým dokonale souzní kvalitní čokoláda i smetana.

Mimořádná vydatnost: Pro intenzivní provonění stačí vzít jemné struhadlo a do pokrmu nastrouhat pouze nepatrné množství zrnka.

Kulinářská všestrannost: Koření skvěle doplní tradiční vanilkový lusk při přípravě krémů na dorty a náš sortiment vám zajistí spolehlivě vše na dort.

Parametry a složení

EAN: 2025000004177

Složení: 100% tonka fazole

Kategorie: Aroma a koření
EAN: 2025000004177
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
8590105551917
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
165a047ea1de51efd8a0186fa63751a8
39 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550668
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
233 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
Mandle hořká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550446
Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682