Zdobicí poleva v tubě, mléčná čokoláda 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí poleva v tubě, mléčná čokoláda 25g
Zdobicí poleva v tubě, mléčná čokoláda 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zdobicí poleva v tubě mléčná čokoláda FunCakes pro snadné dekorování

Rychlé a čisté čokoládové zdobení: Vylaďte svůj narozeninový dort i drobné pečení snadno a bez nutnosti zdlouhavého rozpouštění čokolády. Náš eshop Sladké potřeby přináší skvělého pomocníka, se kterým vytvoříte neodolatelné dorty i stylové cupcakes během okamžiku.

Proč si produkt zamilujete

Připraveno k okamžitému tvoření: Polevu není potřeba zahřívat, stačí otevřít tubu a přímo psát texty nebo kreslit tvary na povrch, kde spolehlivě drží i jemná potahovací hmota.

Vynikající textura a stabilita: Poleva na vzduchu lehce ztuhne, ale zůstane příjemně vláčná, takže se při krájení neláme a skvěle k ní přilne vybraný cukrářský posyp.

Precizní dávkovací špička: Zúžená tryska zajišťuje maximální kontrolu nad každou linkou, což oceníte při kompletaci výbavy pro cukrářské potřeby i vše na dort, k čemuž se báječně hodí také pevná dortová podložka.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443889

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Složení: cukr, rostlinný tuk (palmový, bambucký), rostlinný olej (řepkový), glukózový sirup, glycerin, kakaový prášek (se sníženým obsahem tuku), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, voda, emulgátor: E322 (slunečnicový), E471, aroma, kyselina: E330, konzervant: E202.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1566 kJ / 369 kcal, tuky 8,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,8 g, sacharidy 78 g, z toho cukry 71 g, bílkoviny 1,3 g, sůl 0 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8721154443889
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

9d9a006de399f941d6f97ebe21f53876
105 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899093
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, fialová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695717
Zdobicí tuba na psaní, gel modrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077815
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695663
08de79a4edfc6849b5feaabb16ef5c50
127 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281012951
Dekorativní fix Fractal - White bílý 1,3g
97 Kč
Měrná cena: 9 700 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999092904882
Jedlý fix oboustranný MODECOR - černý
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8019447220935
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695700