Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g

201 Kč Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
201 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
191 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g

Detailní popis produktu

Dokonale krémová jahodová ganache pro vaše neodolatelné dorty

Okamžitá ovocná chuť bez námahy: Objevte prvotřídní cukrářskou hmotu od značky Bakels, kterou vám přináší eshop Sladké potřeby pro profesionální i domácí pečení. Tato lahodná bílá ganache s jahodovou příchutí je připravena k okamžitému použití a ušetří vám spoustu drahocenného času.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální využití pro každý narozeninový dort: Bohatá textura skvěle poslouží jako náplň do rolád i řezů, přičemž se snadno roztírá, pokud je po ruce kvalitní cukrářská špachtle na krémy.

Snadná aplikace i bez vaření: Nemusíte nic zdlouhavě připravovat ani zahřívat, stačí naplnit pevný zdobicí sáček a můžete plnit košíčky, jemné řezy i vrstvit dorty.

Skvělý základ pro domácí pralinky: Jemná konzistence s osvěžujícím jahodovým tónem se báječně hodí pro lití do skořápek, k čemuž poslouží pružná silikonová forma, a skvěle obohatí vaše cukrářské potřeby i vše na dort.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 5999578440552

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový a shea), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SMETANA, emulgátor slunečnicový lecitin, barvivo E162, vanilin, aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2576 kJ/619 kcal, tuky 45 g (z toho nasycené 22 g), sacharidy 49 g (z toho cukry 47 g), bílkoviny 4,6 g, sůl 0,13 g.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 5999578440552
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

14921 CM149210
Z NĚMECKA 🇩🇪
152 Kč
Měrná cena: 30,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712349218
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
52d580c0ac47eab17b478cf6ae5cc7c9
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271590
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217
4beb76a32e6a3ef0ae49ba7756487c80
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007865
Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874148
Bílý čoko krém s křupinkami, Caravella Crunch 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874155
Prémiový hotový krém - Karamel s mořskou solí 3 kg (kyblík)
496 Kč
Měrná cena: 16,53 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
02CR006
Hladký jahodový krém Caravella Gran 250g
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874193
Bakels Ganache s příchutí ruby čokolády 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440538