Hotový cukrářský krém JAHODOVÝ 500g, dovoz Německo

152 Kč Měrná cena: 30,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
152 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
144 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotový cukrářský krém JAHODOVÝ 500g, dovoz Německo
14921 CM149210
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalý jahodový krém pro vaše mistrovská díla

Ušetřete čas při zdobení: Tento hotový cukrářský krém s intenzivní chutí jahod posune vaše dorty na úroveň profesionálních cukráren během několika sekund.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuť: Obsahuje 20 % jahod a koncentrát jahodové šťávy pro autentický zážitek z každého sousta.

Profesionální kreativita: Krém můžete snadno dobarvit pomocí potravinářské barvy nebo dochutit pro jedinečný narozeninový dort.

Snadná práce: Díky své konzistenci je ideální pro cukrářské potřeby, které vám usnadní vše na dort od přípravy korpusu až po finální zdobení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712349218

Složení: Cukr, rostlinný tuk (slunečnicový), voda, glukózový sirup, jahody (20 %), koncentrát jahodové šťávy (14 %), šťáva z červené řepy, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová; přírodní aromata, alkohol (96,5 %), pektin, xantanová guma, kyselina askorbová. Může obsahovat stopy VAJEC, MLÉČNÝCH SLOŽEK a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2379 KJ / 572 kcal, tuky 35,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 32,6 g), sacharidy 60,1 g (z toho cukry 60 g), protein 2 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 4250712349218
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

c5c5de601aa53fc41a1336fc2d499114
8588007271125
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
Hladký pistáciový krém Caravella Gran 250g
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874131
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
8588007271101
Prémiový hotový krém - Karamel s mořskou solí 3 kg (kyblík)
496 Kč
Měrná cena: 16,53 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
02CR006
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440552
b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
Fruitful pomeranč 2,7kg
568 Kč
Měrná cena: 21,04 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836705010
Hotový dezert Tiramisu mascarpone z Itálie 1l
210 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180034683
Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521