Bezlepková směs na brownies 400g

131 Kč Měrná cena: 32,75 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
131 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
124 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bezlepková směs na brownies 400g
Bezlepková směs na brownies 400g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé čokoládové brownies s bohatou chutí

Rychlé a spolehlivé pečení: Vytvořte si neodolatelně vláčný dezert během několika minut pouze s přidáním másla, vajec a vody. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiovou směs, se kterou hravě připravíte nejen klasické brownies, ale také čokoládové muffiny nebo základ pro narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní čokoládový zážitek: Bohatá chuť kakaa potěší každého milovníka sladkého a promění vaše domácí pečení v profesionální cukrářský zážitek.

Univerzální využití: Těsto skvěle doplní nasekané ořechy i zapékaná čokoládová pecička, přičemž perfektní výsledek podpoří správně zvolená forma na pečení.

Snadné dokončení: Na povrchu moučníku krásně vynikne lesklá čokoládová poleva, přičemž další inspiraci na dorty, vše na dort a rozmanité cukrářské potřeby naleznete v naší nabídce.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443827

Složení: cukr, mouka (rýžová), 13,0 % kakaový prášek, kakaové máslo, zvlhčující látka: E420, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, škrob (rýžový), kypřicí látka: E336, E450, emulgátor: E475, E433, zahušťovadlo: E412, aroma. Může obsahovat: VEJCE, SÓJA a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1606 kJ / 379 kcal, tuky 3,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,3 g), sacharidy 81 g (z toho cukry 55 g), bílkoviny 1,8 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Nevystavujte teplotním změnám a zdrojům tepla.

Kategorie: Bezlepkové směsi
EAN: 8721154443827
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na vláčné piškotové košíčky, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
💰 AKCE
340 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 13,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4001
Bezlepková směs na přípravu brownies 500g
253 Kč
Měrná cena: 50,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199726878
Bezlepková směs na přípravu lineckého cukroví 500g
190 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199774138
ffcfd195e14419d783babf3c6c415410
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208848
0a83b7c004251bb1a442ba4e4bed5474
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585001203909
Bezlepková směs na chléb a pizzu Piaceri Mediterranei 500g
187 Kč
Měrná cena: 37,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208855
Bezlepková směs na přípravu piškotového korpusu 500g
214 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199707839
Bezlepková směs na cupcakes 400g
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443841
49ade2344fa79bbab0933f53160d3b8c
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208831
Směs na bezlepkový piškotový korpus 400g
100 Kč
Měrná cena: 25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443834