Bezlepková směs na cupcakes 400g

95 Kč Měrná cena: 23,75 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
95 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
90 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bezlepková směs na cupcakes 400g
Bezlepková směs na cupcakes 400g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Nadýchané košíčky s jemnou vanilkovou chutí pro každou oslavu

Dokonale vláčné cupcakes: Tato prémiová směs od FunCakes vám zajistí rovnoměrně upečené a vláčné košíčky se zlatavou kůrkou a lákavou vanilkovou vůní. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší spolehlivou surovinu, se kterou bude vaše domácí pečení vždy korunováno úspěchem.

Proč si produkt zamilujete

Blesková a snadná příprava: Ke směsi stačí přidat pouze čerstvé máslo s vejci a během okamžiku vytvoříte lahodné těsto. Upečené košíčky skvěle doplní hlavní narozeninový dort nebo zazáří jako samostatný dezert na slavnostní tabuli.

Rovný tvar pro precizní dekoraci: Košíčky si po upečení zachovávají krásně hladký a plochý vršek, na kterém perfektně drží cukrářská potahovací hmota na dorty i nadýchaný máslový krém. Pro ještě hezčí servírování poslouží stylový cukrářský košíček na pečení.

Prostor pro vlastní kreativitu: Jemný vanilkový základ můžete snadno přetvořit v originální pochoutku, když do směsi přijde koncentrovaná ochucovací pasta na krémy. V kategorii cukrářské potřeby u nás snadno pořídíte vše na dort i drobné sladké pohoštění na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443841

Složení: cukr, rýžová mouka, škrob (kukuřičný), zvlhčující látka: E420, škrob (rýžový), kypřicí látka: E450, E500, emulgátor: E475, E433, regulátor kyselosti: E575, zahušťovadlo: E412, E466, sůl, aroma. Může obsahovat: VEJCE, SÓJU, MLÉKO A SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1546 kJ / 364 kcal, tuky 0,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 88 g, z toho cukry 46 g, bílkoviny 2,5 g, sůl 0,7 g.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte změnám teplot a zdrojům tepla.

Kategorie: Bezlepkové směsi
EAN: 8721154443841
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na vláčné piškotové košíčky, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
💰 AKCE
340 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 13,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4001
Bezlepková směs na přípravu brownies 500g
253 Kč
Měrná cena: 50,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199726878
Směs na máslový krém bez lepku 400g
105 Kč
Měrná cena: 26,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443858
ffcfd195e14419d783babf3c6c415410
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208848
Bezlepková směs na přípravu lineckého cukroví 500g
190 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199774138
Bezlepková směs na brownies 400g
131 Kč
Měrná cena: 32,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443827
Bezlepková směs na přípravu piškotového korpusu 500g
214 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199707839
49ade2344fa79bbab0933f53160d3b8c
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208831
Bezlepková směs na přípravu donutů 300g
210 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199711966
0a83b7c004251bb1a442ba4e4bed5474
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585001203909