Směs na bezlepkový piškotový korpus 400g

100 Kč Měrná cena: 25 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
100 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
95 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na bezlepkový piškotový korpus 400g
Směs na bezlepkový piškotový korpus 400g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale nadýchaný piškotový korpus pro vaše pečení

Snadná příprava korpusu: Tato prémiová směs zajistí vysoký, rovnoměrný a jemný piškot profesionální kvality, který tvoří ideální základ pro rozmanité dorty. Stačí přidat pouze vejce a vodu a vaše domácí pečení získá zcela nový rozměr, ať už chystáte velkolepý narozeninový dort nebo rodinný dezert.

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek bez námahy: Korpus se upeče krásně rovný i vláčný a skvěle jej vytvaruje kvalitní forma na pečení dortu.

Neomezená variabilita chutí: Těsto má delikátní vanilkový tón, který snadno obohatí citronová kůra nebo vybraná ochucovací pasta FunCakes.

Kompletní řešení pro vaše tvoření: Upečený základ spolehlivě potáhne hladká potahovací hmota na dorty, přičemž eshop Sladké potřeby vám dodá spolehlivé cukrářské potřeby i kompletní sortiment pro vše na dort.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443834

Hmotnost: 400 g | Země původu: Itálie

Složení: cukr, rýžová mouka, škrob (kukuřičný, bramborový), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, rýžový škrob, kypřicí látka: E450, E500, emulgátor: E475, E433, sůl, zahušťovadlo: E412, barvivo: E160a. Může obsahovat: VEJCE, SÓJU a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1547 kJ / 364 kcal, tuky 0,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 86 g (z toho cukry 35 g), bílkoviny 2,5 g, sůl 0,5 g.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte změnám teplot a zdrojům tepla.

Kategorie: Bezlepkové směsi
EAN: 8721154443834
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na vláčné Brownies
525 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4008
Bezlepková směs na přípravu brownies 500g
253 Kč
Měrná cena: 50,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199726878
Směs na vláčné piškotové košíčky, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
💰 AKCE
340 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 13,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4001
ffcfd195e14419d783babf3c6c415410
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208848
0a83b7c004251bb1a442ba4e4bed5474
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585001203909
Směs na máslový krém bez lepku 400g
105 Kč
Měrná cena: 26,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443858
Bezlepková směs na přípravu piškotového korpusu 500g
214 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199707839
Bezlepková směs na cupcakes 400g
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443841
Bezlepková směs na brownies 400g
131 Kč
Měrná cena: 32,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443827
49ade2344fa79bbab0933f53160d3b8c
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208831