Směs na máslový krém bez lepku 400g

105 Kč Měrná cena: 26,25 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
105 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
100 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na máslový krém bez lepku 400g
Směs na máslový krém bez lepku 400g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale hladký a stabilní máslový krém FunCakes

Luxusní textura a snadná příprava: Vytvořte neodolatelně lahodný krém s jemnou vanilkovou příchutí, který posune vaše pečení na profesionální úroveň. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto směs, se kterou hravě připravíte dokonalý narozeninový dort i nadýchané cupcaky.

Proč si produkt zamilujete

Rychlá a snadná příprava: Ke směsi stačí přidat pouze vodu a máslo a během chvilky vyšleháte stabilní náplň pro patrové dorty i zdobení drobných dezertů.

Perfektní podklad pod potahování: Krém spolehlivě drží tvar a vytváří dokonale rovný povrch, na kterém bezchybně drží cukrářská potahovací hmota.

Kreativní dochucení i barvení: Základní chuť skvěle obohatí koncentrovaná ochucovací pasta a pestrý vzhled zajistí syté potravinářské barvivo. Prozkoumejte naše cukrářské potřeby a pořiďte si vše na dort pro své sladké tvoření.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443858

Složení: cukr, dextróza, rostlinný olej (kokosový), škrob (kukuřičný), glukózový sirup, modifikovaný škrob (bramborový), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, MLÉČNÁ BÍLKOVINA, stabilizátor: E340, E450, emulgátor: E472a, E471, zahušťovadlo: E404, regulátor kyselosti: E339, kyselina: E330, aroma. Může obsahovat: VEJCE, SÓJA a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1708 kJ / 403 kcal, tuky 3,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 85 g), bílkoviny 1 g, sůl 0,3 g.

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Nevystavujte změnám teploty a zdrojům tepla.

Hmotnost: 400 g | Země původu: IT

Kategorie: Bezlepkové směsi
EAN: 8721154443858
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bezlepková směs na chléb a pizzu Piaceri Mediterranei 500g
187 Kč
Měrná cena: 37,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208855
Bezlepková směs na brownies 400g
131 Kč
Měrná cena: 32,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443827
Směs na vláčné piškotové košíčky, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
💰 AKCE
340 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 13,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4001
ffcfd195e14419d783babf3c6c415410
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8028169208848
Směs na bezlepkový piškotový korpus 400g
100 Kč
Měrná cena: 25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443834
Bezlepková směs na cupcakes 400g
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443841
0a83b7c004251bb1a442ba4e4bed5474
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585001203909
Bezlepková směs na přípravu piškotového korpusu 500g
214 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199707839
Bezlepková směs na přípravu brownies 500g
253 Kč
Měrná cena: 50,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199726878
Bezlepková směs na přípravu donutů 300g
210 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199711966