Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4

83 Kč Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
83 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
79 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Pravý marcipán je měkká hmota na výrobu figurek a ozdob

Marcipán pravý 100g - hnědý s kakaem 1:4 je synonymem pro prvotřídní kvalitu a tradiční zpracování. Vyrobený v České republice, obsahuje 25 % mandlí, což ho činí ideálním pro potahování dortů a modelování jedlých dekorací. Jeho živá modrá barva oživí vaše dezerty a je perfektní pro silikonové formy. Skladujte marcipán uzavřený v temnu při pokojové teplotě pro zachování jeho kvality. Při práci doporučujeme použití potravinářské fólie nebo cukru se škrobem. Objevte neomezené možnosti kreativního cukrářského umění s tímto mimořádným produktem!

Složení:

cukr, mandle (25%), stabilizátor E420, zahušťovadlo E466, kyselina E330, invertáza, kakaový prášek s obsahem 20-22% kakaového másla, regulátor kyselosti: uhličitan draselný

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1725 kJ / 413 kcal, Tuky 10,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g, Sacharidy 77,2 g, z toho cukry 72,1 g, Bílkoviny  4,0 g, Sůl  0 g.

Země původu:
Česká republika
 
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594037364645
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Směs na cukrářský krém za studena Perfecta 500g
142 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001348
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811609
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732
Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Měrná cena: 334,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402468
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
Vařená náplň maková 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0696
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
89 Kč
Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
742 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259