Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% (1 kg) ▹

584 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
584 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
555 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% (1 kg) ▹

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 1 kg pro cukrářské účely:

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma

Obsah kakaové sušiny min. 39%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 1 kg

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% (1 kg) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Blanxart Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 1 kg ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2337 kJ/560 kcal, tuky 38,1 g (z toho nasycené 23,8 g), sacharidy 49,3 g (z toho cukry 48,2 g), vláknina 2,6 g, bílkoviny 6,5 g, sůl 0,15 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8435438446090
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská tmavá poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690011
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
Cukrářská bílá poleva Carla 100g
45 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690028
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
214 Kč
Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007740
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
Haas Glaze Vanille
83 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9789048307572
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
416 Kč
Měrná cena: 83,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002864
Pravá bílá čokoláda 25% 500g
284 Kč
Měrná cena: 56,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000448
988324613623fce174d2ffb3cf2ef062
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870850