Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm 20ks

65 Kč Měrná cena: 3,25 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
65 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
62 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm 20ks
Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní čokoládová pírka pro dokonalé zdobení vašich sladkých děl

Luxusní čokoládový detail: Jemná bílá čokoládová pírka Feathers promění každý narozeninový dort i moderní minidezert v mistrovské dílo. Náš eshop Sladké potřeby přináší tyto precizně tvarované ozdoby, se kterými získá vaše pečení profesionální a vzdušný vzhled během okamžiku.

Proč si produkt zamilujete

Jemná chuť bílé čokolády: Lahodná čokoláda skvěle doplní slavnostní dorty a perfektně ladí s povrchem, který tvoří hladká čokoládová poleva na dort.

Rychlé a efektní aranžování: Lehká pírka o délce 5,4 cm snadno zapíchnete do krému nebo jimi oživíte potah, jehož základem je kvalitní cukrářská potahovací hmota.

Kombinovatelné cukrářské potřeby: Tato pírka stylově doplní další sladké cukrové zdobení a hotové dílo bezpečně unese stabilní podnos pod dort ze sekce vše na dort.

Parametry a složení

EAN: 2017000021629

Složení: cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaové máslo, emulgátor E322 (SÓJOVÝ LECITIN), přírodní vanilkové aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2267 kJ/542 kcal, tuky 30,5 g (z toho nasycené 19,3 g), sacharidy 60 g (z toho cukry 59,6 g), bílkoviny 6,5 g, sůl 0,23 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000021629
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule černé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704435
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410
Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládové koule bílo-zlaté 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494
Čokoládové koule fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705531
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
129 Kč
Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000007945
Čokoládové koule bílo-fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705517
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603